top of page

En güçlü, en çok kazandıran

ve en çok tercih edilen.  

GymPro 7

GymPro tek başına çalışan bir özel eğitmenden, binlerce metrekare üzerine kurulu yaşam merkezine kadar tüm ölçekteki işletmelere hizmet verebilecek şekilde hazırlandı. Paket ve modülleri ile kendinize en uygun GymPro'yu bulabilmek için her zaman Yazılım Danışmanınızdan yardım alabilirsiniz. 

GymPr 7 Seanslık Hizmet Satışı
GymPro 7 Ürün Satışı
GymPro 7 Üyelik Satışı

GymPro yazılımınız işletmenizdeki tüm satışları en kolay ve güvenli şekilde yapmanızı sağlar. Üyelik, Seanslık hizmet ya da Ürün satışlarınızda karşılaşabileceğiniz yüzlerce (farklı ödeme seçenekleri, aileden ek kişiler, sonra başlayacak üyelikler vb.) farklı duruma hazır alt yapısı ile GymPro en büyük yardımcınız olacak. 

Satışlarınızı destekleyecek Kampanyalar, İndirimler, Hediyeler gibi modüllere ek olarak; Üyelik devri, yükseltme, iptal vb. seçenekleri de tek tıkla gerçekleştirebileceksiniz.  

(Satış kategorileri ve diğer işlevler; paketlere göre farklılık gösterir.)

Üyelik Satışı

GymPro 7 Modüller

Satış yalnızca başlangıçtır. Her şey satış sonrası başlar. 

Üyelik satışı yapıldığı an artık çok daha önemli bir süreç başlar. Bu süreci ne kadar iyi yönetirseniz, üyelerinizin üyeliklerini yenilemeleri hatta size yeni üyeler önermeleri de o kadar başarılı olur. Tabiki tam tersi de geçerli. 

 

GymPro; satış sonrası operasyonunuzda size hiç bir yazılımın yapamadığı kadar yardımcı olur. Yapmanız gereken tek şey ilk gün GymPro'nuzu hedeflerinize göre ayarlamanızdır. 

Satış sonrası sizi neler bekliyor? (Özet liste)

GymPro satış sonrası çözümler

Yukarıdaki işler ve çok daha fazlası GymPro ile çok kolay!

GymPro; 20 yılı aşkın deneyim ile; karşılama, satış, spor, idari işler (personel) ve yönetim gibi bölümlerin senkronize çalışması için tasarlanmıştır.

Hem de yalnızca 1 kişinin (admin) yönetebileceği şekilde. En başta yapacağınız Genel Ayarlar ile siz yurt dışındayken bile GymPro işletmenizi sizin adınıza anlık olarak takip eder. Hem ekibinizi hem de sizi bilgilendirir.

Akıllı hatırlatma altyapısı ile her saniye aktif.

Fitness sektörüne özel Modüller

 

GymPro ile entegre donanımlar

İyi bir yazılım hedeflerinize ulaşırken işiniz ile ilgili bir çok nesne ile anlaşabilmelidir.  Turnikelerden geçiş sistemlerine, muhasebe yazılımınızdan mobil aplikasyonunuza ve daha bir çok ilgili donanım ve yazılım ile mükemmel entegrasyonu ile GymPro hayatınızı kolaylaştırmada benzersiz bir deneyim sunar. 

GymPro ile entegre donanımlar

Üyelerinizin devamlılığı için sürekli iletişim çok önemlidir. Yalnızca GymPro'nun sunduğu ileri seviye otomatik iletişim yöntemleri ile üyelerinizi zorlanmadan birebir takip ederek onları her zaman özel hissettirebilir, üyelik yenilemelerinizde en yüksek başarıyı yakalayabilirsiniz. 

İletişim.

Detaylı ancak basit takip.

GymPro 7 Üye kartı

GymPro ile herhangi bir üyenizin kartını açtığınızda onunla ilgili her şeyi tek pencerede görebilirsiniz. Bu ihtiyacınız olan verilere en kısa sürede ulaşmanız için Argedan uzmanlarınca hazırlandı. İster tek bir ekrandan ilgili bölümlere kolayca gidin isterseniz de Kısayollar bölümünden işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirin. 

Vaktinizin değerli olduğunu biliyoruz. 

FitnessOnline.net

Ücretsiz Online (Web) Tanıtım, Rezervasyon ve Satış

GymPro kullanıcıları ürün ve hizmetlerini isterlerse web üzerinden de kolayca kendilerini tanıtabilir, üyelik/hizmet satabilir, rezervasyon alabilirler. Bunun için Argedan tarafından fitness sektörüne destek olması için yaratılmış olan ve Türkiye'nin en büyük fitness platformu olan "ücretsiz"* FitnessOnline.net üzerinden işletmelerine özel sayfalarda yapabilecekleri gibi, özel entegre yazılımlar (API) aracılığı ile kendi web sayfalarından ya da mobil uygulamalarından yapabilirler. 

(*) FitnessOnline.net'in standart tanıtım sayfaları ücretsizdir. Ek modüller, firmaya özel tasarımlar ve online satış için gerekli SanalPOS hizmetleri ücretlidir. 

Ücretsiz "üyelere özel web" sayfası. Yalnızca GymPro kullanıcılarının sahip olabileceği bir hizmet.

Üyelerinizin kendilerini takip edebilmeleri, sonuçlarını görebilmeleri, arkadaşlarına gösterebilmeleri çok önemli bir hizmet ayrıcalığıdır. GymPro; bu eşsiz hizmeti kullanıcılarına ücretsiz* sunmaktadır.

 

Yapmanız gereken tek şey ilgili modülü aktif etmek. Yazılımınız tüm üyelerinize link ve aktivasyon kodunu otomatik gönderir. 

GymPro 7 Uye Web Sayfası

(*) Web Üye Sayfası standart işlevleri ücretsizdir. Sanal POS ve Online satış modülleri ücretlidir. 

bottom of page