top of page

GymPro Mobile

Çok yakında.

Fitness sektörünün en kullanışlı mobil uygulaması.

GymPro Mobile.

Üyelerinize beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunabilmenizin en ekonomik ve en prestijli yöntemi. GymPro yazılımınız ile birebir entegre mobil uygulama ile artık geçiş kontrolü, anlık rezervasyon, online satınalma ve bir çok özellik ayrıcalıklı GymPro kullanıcıları için çok kolay.   

Sade ve kullanıcı dostu

GymPro’nun geleneksel tarzı ile mobil uygulamanızda da tüm ekranlar sade ve basit olarak tasarlandı. İstenilen bilgiye en kolay şekilde ulaşılabilecek şekilde hazırlanan menüler 7'den 70'e herkes tarafından kolaylık ile kullanılabilecek. 

 

GymPro’nun genel tasarımını kullanabileceğiniz gibi; arzu eden işletmeler için farklı uygulama şablonlarından birini seçebilir ya da binlerce dolar vermeden GymPro Mobile’ın alt yapısı ile kendinize özel uygulamayı geliştirtebilirsiniz. 

 

 

GymPro Mobile
GymPro Mobile

Geçiş kontrol ve seans düşümü

 

GymPro Mobile’ın getirdiği en büyük yeniliklerden bir tanesi de QR kodu. 

 

Özel QR kodu sayesinde el ya da parmak izi gibi biyometrik sistemlere ihtiyaç olmadan GymPro ile tamamı ile entegre QR okuyucuları turnikeleriniz üzerinde kullanabileceksiniz. Ayrıca; seans takiplerinizi de QR kodu uygulaması ile takip edebileceksiniz. 

 

Özel güvenlik sistemleri ile suistimal edilmesi imkansıza yakın QR geçiş kontrol sistemi sayesinde uygulamanın üyeleriniz tarafından kullanımı da her zaman artarak devam edecek. 

Kişiye özel Gym&Cardio Programı

 

Artık kağıtlara-kartonlara son. GymPro Mobil ile üyeleriniz onlara özel hazırladığınız spor programlarını telefonlarından takip edebilecek, yaptıklarına işaretleyebilecekler. Anlık olarak GymPro ile entegre çalışan sistemde; eğitmenleriniz programı biten kişileri takip edebilecek, programlarını yenileyebilecekler. 

 

GymPro Mobile
GymPro Mobile

Anlık Rezervasyon

 

GymPro Mobile ile üyeleriniz önceden satın aldıkları hizmetleri dahilinde anlık olarak özel ve grup derslerine anında rezervasyon yapabilecekler. GymPro arka planda kişilerin paket kontrolünü yapacak, rezervasyon talebinde otomatik olarak kişinin hakkından düşecek.

Ders Rezervasyonları

 

Üyeliği olan kişilerin GymPro üzerinde tuttuğunuz kayıtları baz alan GymPro Mobile; üyelerinizin her hangi bir zamanda grup derslerine rezervasyon yapmasını kolaylaştıracak. 

 

Rezervasyon yapmak isteyen kişilerin sahip oldukları aktif paketleri kontrol eden sistem, gerektiğinde e-cüzdanında bakiye olan kişilere yeni paketler önererek satın alma yapmalarını sağlayacak. 

 

Grup derslerinin yanı sıra; personal training rezervasyonlarını da üyeleriniz telefonlarından yapabilecekler. 

 

Kolay mesajlaşma

 

Üyeleriniz ile GymPro üzerinden artık kolayca iletişim kurabileceksiniz. Yalnızca yazılımınızı kullanarak Mobil uygulamaya sahip üyelerinize gym programı değişikliklerini, aktivitelerinizi, kampanyalarınızı duyurabileceksiniz. 

 

Hem telefonda hem de tablette!

GymPro Mobile
GymPro Mobile

Daha bir çok özellik...

 

GymPro Mobile ile üyeleriniz tüm yukarıdaki işlemleri yapabilecekleri gibi; üyelik ve paketlerini görebilecek, Vücut Analiz cihazı sonuçları ile ölçümlerini tarihçeleri ile birlikte; hem de karşılaştırmalı olarak görebilecekler. 

Yalnızca GymPro kullanıcılarına özel!

 

GymPro Mobile IOS ve Android işletim sistemlerinin çalıştığı telefon ve tabletlerde kullanılabilecek. 

 

Üyelerinizin yanı sıra; yöneticiler için de özel günlük raporların alınabileceği uygulama için bilinenin aksine binlerce dolar bedel ödemek zorunda değilsiniz. 

 

Argedan’ın ayrıcalıklı kullanıcıları GymPro Mobile’a her hangi toplu bir bedel ödemeden yalnızca aylık ödemeler ile sahip olabilecekler.

 

Arzu eden işletmelerin kendilerine özel uygulama geliştirmelerine de olanak sağlayan GymPro Mobile hakkında daha fazla detaylı bilgi için yazılım uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 

bottom of page