iCard QR Mobil Uygulama

Yeni Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun, güvenli ve prestijli mobil geçiş kontrol sistemi

iCard QR Mobil 

iCard QR’ın getirdiği en büyük yeniliklerden bir tanesi de QR kodu ile geç kontrolüdür. 

 

Özel QR kodu sayesinde pahalı ve sürekli arızalanan el / parmak izi gibi biyometrik sistemlere

ya da elden ele dolaşan kartlı sistemlere ihtiyaç olmadan yazılımınız ile birebir entegre 

QR okuyucuları turnikeleriniz üzerinde kullanabileceksiniz. 

 

Özel güvenlik önlemleri ile suistimal edilmesi imkansıza yakın QR geçiş kontrol sistemi sayesinde uygulamanın üyeleriniz tarafından kullanımı da her zaman artarak devam edecek. 

Argedan Turnike
Online Ödeme
E-Cüzdan özelliği ile kantin, shop vb. alanlarda nakit kullanımını engelleyin ve iCard QR ile ister kredili isterseniz de ön ödemeli sistemler yaratın.

iCard QR Kodlu Geçiş Sisteminin benzersiz güvenlik tedbirleri

 

QR kod sistemi yalnızca sizlerin belirlediği üyelik saat ve günlerine göre geçiş izni verir. Bunun için ayrı bir ayar yapmanıza gerek yoktur. iCard yazılımınızdaki üyelik ayarlarınız otomatik olarak Mobil Uygulama tarafından da takip edilir.

Mobil uygulamadan QR uygulaması açıldığında ve okuyucuya okutulduğunda; sistem anlık olarak kişinin haklarını kontrol eder ve turnikeye geçiş izni verir.

Her QR kodu açıldığı an ekranda 5 saniye kalır ve sonra otomatik olarak değişir. Böylece QR resminin başka kişiye resim olarak gönderilmesi ile geçiş engellenir. 

QR ile giriş yaptıktan sonra kişi QR’ı tekrar -ikinci kişi içeri almak için- “GİRİŞ” alanına okutmak isterse; üyelik saatleri dâhilinde dahi olsa turnike açılmaz. (Anti Passback) QR’ın tekrar çalışabilmesi için önce çıkış yapması gereklidir. Çıkış yapıldıktan sonra yeniden QR okutulup giriş yapılabilmesi için XX dakika beklenmesi gerekir.  (XX süresi tesis tarafında belirlenir.) Bu özellik için turnikenin çıkış tarafına da QR Okuyucu cihazının konulması gerekmektedir. 

Uygulama bir kişinin telefonuna kurulduktan sonra başka birinin telefonuna (aynı aktivasyon kodu ya da kullanıcı adı/şifre ile) kurulamaz. Uygulama ilk kurulduğu telefonun donanım bilgilerine erişir ve saklar. Yeni bir telefona kurulum yapılması için, kişiye yeni bir aktivasyon kodu yollanması gerekir. Bu durumda eski telefondaki uygulama çalışmaz.

iCard QR ile geçiş kontrolü; kartlı geçiş sistemlerine göre çok daha güvenli olup; bu modüle sahip telefonların (kartlı geçiş sistemlerindeki gibi) kişiler arasında el değiştirmesi ve geçiş yapması engellenemez. 

İyi bir mobil uygulamanın arkasında her zaman çok daha iyi, güvenli, tecrübeli bir yazılım olur. iCard Yazılımının 22 yıllık tecrübesi size birinci sınıf bir deneyim ve sonsuz alternatif sunar. 

iCard yazılımı hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

(216) 553 3446

Cenap Sahabettin Sok. No. 28/2 Koşuyolu / Kadıköy / İstanbul