top of page

iCard Mobil E-Cüzdan

shutterstock_739423228_edited.jpg
icard beyaz.png

Kurum içi cafe, restoran, kuaför vb. ödeme noktalarında iCard E - Cüzdan modülünü kullanarak; hem daha iyi bir hizmet verin hem de nakit kullanımını ortadan kaldırın.

iCard Mobil Ön Ödeme

Personeliniz giriş-çıkış için kullandığı iCard mobil uygulamasını aynı zamanda kurum içerisindeki satış noktalarında da kullanabilirler.

Ön Ödeme yöntemi ile kurum içindeki nakit kullanımını ortadan kaldırabilir ve çalışanlarınıza çok daha modern bir hizmet sunabilirsiniz. 

iCard; kurum içinde ya da kurumun anlaşmalı olduğu tüm (cafe, restoran, kuaför, mağaza vb.) satış noktalarında kullanılabilir.

icard mobil odeme

Çalışma Yöntemi

icard mobil odeme
icard mobil odeme

Para Yükleme

Personelinizin iCard uygulamasına iki yöntem ile para yüklemesi yapılabilir. 

1. İşveren tarafından para yükleme

 

Bu yöntemde; işveren her bireyin hesabına belli oranlarda para yüklemesi yapabilir. Bunun için ayrı bir yazılıma gerek yoktur. iCard yazılımı Ön Ödeme Modülü bu işlem için yeterlidir. 

2.  Personelin şahsi kredi kartından sisteme para yüklemesi

Bu yöntemde personel iCard uygulaması ile online alışveriş yapar gibi, kredi kartından sisteme parayı önceden (Ön Ödeme) yükler ve kurum içinde harcamalarını iCard uygulaması üzerinden yapabilir.

 

(*) Bu yöntemde işverenin tercih edeceği bir banka ya da sanalpos markası ile entegrasyon yapılması gereklidir.

icard mobil odeme
icard mobil odeme

iCard mobil uygulaması ile alış-veriş

Personelinizin hesaplarına yüklenen paralar, kurum içinde ya da kurum dışındaki anlaşmalı işletmelerde harcanabilir. 

Bu işlem için; her satış noktasında bir POS Android terminali olması yeterlidir. İşletme satış anında yaptığı ürün/hizmeti yazılımdan seçer ve karşısındaki kişiden iCard uygulamasındaki Karekod'u göstermesini ister. Sistem; kişinin karekodunu okuması sonrası; uygulama sahibine satın alınan ürün/hizmet bilgisini gönderir ve onaylanması istenir.

 

Bu işlem değişken ürün ve hizmetler için kullanılabileceği gibi; her kullanımı sabit harcamalarda (Örnek Yemekhane vb.) daha kısa bir süreç ile (Örnek : Yemekhane alanına her girişte X TL. tahsil edilmesi gibi) kullanılabilir.  

icard mobil odeme

Kişiye özel ya da firmalar için raporlamalar

iCard kullanıcılarının tümü (işveren, satış noktaları ve mobil uygulama kullanıcıları) yapılan işlemleri anlık günlük ve bir çok alternatif ile takip edebilirler. 

Özellikle satış noktaları ile işveren arasındaki mutabakatlar için detaylı raporlara sistem tarafından kolayca ulaşılabilmektedir. 

(*) Önemli Hatırlatmalar

  1. iCard Ön Ödeme modülü kullanımında Kredi Kartından para yükleme özelliği olması halinde; kurumun anlaşmalı olduğu banka ya da SanalPOS firması entegrasyonu gereklidir. Bu entegrasyonlar sistem bedeline dahil değildir. 

  2. Yemekhane vb. geçiş üzerinden tahsilat yapılması durumunda Turnike, karekod okuyucu ve benzeri donanımlar sistem bedeline dahil değildir. 

  3. Satış noktalarında kullanılacak olan android tablet vb. donanımlar sistem bedeline dahil değildir.

  4. Sistem hakkında daha detaylı bilgi ve kurumunuza özel geliştirmeler için ücretsiz keşif hizmet talep edebilirsiniz. 

Hatırlatma : Bu sayfada sunulan özellikler satın alınan modüllere göre değişiklik gösterebilir.
Argedan'ın önceden haber vermeksizin tanıtımı yapılan modül ve özelliklerde değişiklik yapabilir. 
bottom of page